Výsledky Maratonu Českým rájem
2. ročník, 12.8.2012

muži
pořadí příjmení jméno ročník klub bydliště číslo čas
1. Sventek Ladislav 1965 ŠKP Čadca Čadca 18 3:18:58
2. Machačka Martin 1975 Spartak Rokytnice nad Jizerou Rokytnice nad Jizerou 22 3:23:49
3. Kněžínek Vít 1991 Babiččina Běžecká Buňka Brno 5 3:26:25
4. Ulma Tomáš 1964   Praha 1 3:42:42
5. Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice Pardubice 6 3:47:08
6. Řízek Marek 1972 Marathon Děčín Děčín 19 3:49:23
7. Klepl Filip 1966 Klespol Praha Praha 10 3:55:30
8. Michalička František 1964 ŠKP Žilina Žilina 23 4:27:56
9. Novotný Jaroslav 1991   Jičín 33 4:30:08
10. Žalud Aleš 1978   Litoměřice 26 4:33:48
11. Kratochvíl Petr 1988   Praha 24 4:37:30
12. Špaček Martin 1985 Fitnes Kopidlno Kopidlno 16 4:38:52
13. Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno Beroun 9 5:13:30
14. Glanc Miroslav 1963 Run For Fun Bratislava 27 5:40:52
15. Šindelář Rudolf 1968   Jičín 28 6:33:21
  Černý Michal 1964   Raspenava 21 DNF
  Marek Jakub 1986   Praha 25 DNF
veteráni, 50 let a starší
pořadí příjmení jméno ročník klub bydliště číslo čas
1. Kaše Jaroslav 1953 Barnex sport Brno Brno 12 3:46:55
2. Kucko Miroslav 1958   Liberec 7 3:53:46
3. Hudák Jiří 1955 Loko Bílina Bílina 13 4:24:49
4. Strouhal Zdeněk 1959 Staněk Sport Turnov Vesec 17 5:14:10
5. Krejsa Václav 1952 BONBON Praha Praha 15 7:27:15
ženy
pořadí příjmení jméno ročník klub bydliště číslo čas
1. Šarlingerová Ivana 1978   Horní Bělá 4 4:39:09
2. Kašová Hana 1954 Barnex sport Brno Brno 11 4:41:23
3. Nekolová Barbora 1973   Praha 20 5:14:29
absolutní pořadí
pořadí příjmení jméno ročník klub bydliště číslo čas
1. Sventek Ladislav 1965 ŠKP Čadca Čadca 18 3:18:58
2. Machačka Martin 1975 Spartak Rokytnice nad Jizerou Rokytnice nad Jizerou 22 3:23:49
3. Kněžínek Vít 1991 Babiččina Běžecká Buňka Brno 5 3:26:25
4. Ulma Tomáš 1964   Praha 1 3:42:42
5. Kaše Jaroslav 1953 Barnex sport Brno Brno 12 3:46:55
6. Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice Pardubice 6 3:47:08
7. Řízek Marek 1972 Marathon Děčín Děčín 19 3:49:23
8. Kucko Miroslav 1958   Liberec 7 3:53:46
9. Klepl Filip 1966 Klespol Praha Praha 10 3:55:30
10. Hudák Jiří 1955 Loko Bílina Bílina 13 4:24:49
11. Michalička František 1964 ŠKP Žilina Žilina 23 4:27:56
12. Novotný Jaroslav 1991   Jičín 33 4:30:08
13. Žalud Aleš 1978   Litoměřice 26 4:33:48
14. Kratochvíl Petr 1988   Praha 24 4:37:30
15. Špaček Martin 1985 Fitnes Kopidlno Kopidlno 16 4:38:52
16. Šarlingerová Ivana 1978   Horní Bělá 4 4:39:09
17. Kašová Hana 1954 Barnex sport Brno Brno 11 4:41:23
18. Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno Beroun 9 5:13:30
19. Strouhal Zdeněk 1959 Staněk Sport Turnov Vesec 17 5:14:10
20. Nekolová Barbora 1973   Praha 20 5:14:29
21. Glanc Miroslav 1963 Run For Fun Bratislava 27 5:40:52
22. Šindelář Rudolf 1968   Jičín 28 6:33:21
23. Krejsa Václav 1952 BONBON Praha Praha 15 7:27:15
  Černý Michal 1964   Raspenava 21 DNF
  Marek Jakub 1986   Praha 25 DNF
Během závodu panovalo polojasné až skorojasné počasí, teplota vzduchu ve stínu se pohybovala kolem  20°C. 
Vedle náročnějšího profilu trati byly podmínky ztíženy místy podmáčeným povrchem cest, blátem a kalužemi.
Na start se postavilo celkem 25 účastníků, o 10 více než loni. Mezi úspěšnými absolventy byli i prvomaratonci. 
Mezi úspěšnými absolventy byli zkušení maratonci i prvomaratonci. 
Václav Krejsa absolvoval svůj 395. maraton.


Kontakty MPČR

Muzeum přírody Český ráj
Prachov 37, Jičín 506 01

Tel.: +420 732 858 380
+420 737 156 412
E-mail: mpcr@seznam.cz

Kalendář akcí

předchozí měsíc Září 2019 další měsíc
Po Út St Čt So Ne
           
1
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
           
21. 9. 2019

153. výročí bitvy u Jičína

Vzpomínková akce na prusko-rakouskou válku 1866, pietní akt u pomníků, připomínka událostí, které proběhly ve zdejší krajině, bitevní ukázka.