I. kategorie
1. MŠ Točná společná práce MŠ Točná Praha 4
2. Folberová Amélie MŠ Lísteček Praha - západ
3. Rooks Nora MŠ Lísteček Praha - západ
Čestné uznání
Kliner Jan MŠ Kukučínova Praha 4
Than Vu Tien MŠ Kukučínova Praha 4
Folberová Amélie MŠ Lísteček Praha - západ
Ďurišová  Sofinka MŠ Točná Praha 4
Semotanová Terezka MŠ Točná Praha 4
Šanderová Kateřina MŠ Točná Praha 4
II. kategorie
1. Jandová Šarlota 1.B ZŠ Železnická Jičín
2. Kyselová Rosálie 2.tř ZŠ Husova Jičín
2. Štossová Markéta 2.tř ZŠ Neslovice Tetčice
3. Csöllová Eliška 1.C ZŠ a MŠ Na Beránku Praha 4
3. Jórová Kristýna1 1.B ZŠ Železnická Jičín
Čestné uznání
Rybáček Jan 2.B ZŠ a MŠ Na Beránku Praha 4
Chládková Beata 1.tř ZŠ a MŠ Na Beránku Praha 4
Vanek Kristýna 2.B ZŠ a MŠ Na Beránku Praha 4
Macák Marek 2.A ZŠ a MŠ Na Beránku Praha 4
Krejčí Lukáš 1.C ZŠ a MŠ Na Beránku Praha 4
Kaiqi Yin Helenka 1.tř ZŠ a MŠ Na Beránku Praha 4
Bímová Marie 1.B ZŠ Železnická Jičín
Viková Terezie 2.tř ZŠ Husova Jičín
Polášek  Láďa ZŠ Husova Jičín
Rojík Kristián ZŠ Husova Jičín
Janeček Viktor ZŠ Husova Jičín
III. kategorie
1. Šťastná Stela 3.B ZŠ a MŠ Na Beránku Praha 4
2. Nováková Šárka 4.A ZŠ Železnická Jičín
3. Součková Nikola 4.B ZŠ Železnická Jičín
3. Šormová Ludmila 4.C ZŠ 17. listopadu Jičín
3. Jizbová Tereza 3.B ZŠ a MŠ Předměřice
Čestné uznání
Burdová Stela 4.tř ZŠ a MŠ Na Beránku Praha 4
Jansová Veronika 3.D ZŠ a MŠ Na Beránku Praha 4
Havlíček Honza 3.B ZŠ a MŠ Na Beránku Praha 4
Drozenová Barbora ZŠ a MŠ Na Beránku Praha 4
Dušková Kateřina 3.B ZŠ a MŠ Předměřice
Bilik Tomáš 4.B ZŠ Železnická Jičín
Nevole Václav 3.B ZŠ a MŠ Na Beránku Praha 4
Křivský Nicolas ZŠ a MŠ Na Beránku Praha 4
IV. kategorie
1. Remarová Veronika 6.tř ZŠ a MŠ Předměřice
1. Machatá Aneta 6.tř ZŠ a MŠ Předměřice
2. Sauer Jakub 4.C ZŠ 17. listopadu Jičín
2. Herynková Barbora 5.tř ZŠ Lázně Toušeň
2. Zavadilová Marie 6.tř ZŠ a MŠ Předměřice
3. Čapková Hana 5.tř Turnov
3. Herynková Barbora 5.tř ZŠ Lázně Toušeň
Čestné uznání
Kábová Natálie 5.A ZŠ a MŠ Předměřice
Hercíková Natálie 6.C ZŠ 17. listopadu Jičín
Nováková Michaela 6.C ZŠ 17. listopadu Jičín
Líba M 5.A ZŠ U Krčského lesa Praha 4
Kadadová 5.A ZŠ U Krčského lesa Praha 4
Dong Sofia 5.A ZŠ U Krčského lesa Praha 4
Pasjeka Ilona 5.A ZŠ a MŠ Předměřice
Mitlöhnerová Magdalena 6.C ZŠ 17. listopadu  Jičín
1. V. kategorie 8.tř ZŠ a MŠ Předměřice
2. Strkalová Kristýna Gymnázium a ZŠ Nový PORG
3. Kucker Lily  Gymnázium a ZŠ Nový PORG
Krčil Jakub
Čestné uznání Gymnázium  Lovosice
Mefayerová Eliška Gymnázium  Lovosice
Ryšavý Matěj
1. VI. kategorie Tetčice
1. Štossová Soňa Chotěboř
2. Vidourek Miloslav Gymnázium a ZŠ Nový PORG
3. Kybalchenko Anastazia Gymnázium  Lovosice
3. Švábová Lucie
Formanová Aneta
Čestné uznání Gymnázium a ZŠ Nový PORG
ČU Hejtmánková Emma Gymnázium  Lovosice
Zalabáková Anna


Kontakty MPČR

Muzeum přírody Český ráj
Prachov 37, Jičín 506 01

Tel.: +420 732 858 380
+420 737 156 412
E-mail: mpcr@seznam.cz

Kalendář akcí

předchozí měsíc Říjen 2017 další měsíc
Po Út St Čt So Ne
           
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30
31
         
28. 10. 2017

Železnický kros

Běh podzimní přírodou pro dospělé s environmentální osvětou.

Start v 11:00 v parku u pomníku republiky (ul. Raisova)

Prezence od 10:00 do 10:45, Náměstí Svobody, budova radnice