Závěrečná zpráva k projektu Žabí ráj žije
č. smlouvy 322107

Projekt byl zaměřen na doplnění vybavení souvisejícího s managementem lokalit zahrnutých do pozemkového spolku Žabí ráj a nákup vhodných přístřešků na uskladnění již dříve pořízené techniky. Do projektu byly zahrnuty také předsezónní prohlídky a drobné opravy techniky.

Byly zakoupeny přístřešky Gutta CP CP7 čirá a Sherterlogic Monarc 25866U a vybavení doplněno teleskopickým stříhacím kopím pro odstraňování větví (prosvětlování) ve větších výškách a hráběmi Fiskars.

Byly provedeny předsezónní prohlídky, doplněny potřebné oleje. Drobné opravy se týkaly dvoububnové sekačky BRD-1200, včetně sulky, křovinořezu Castor.

Pro propagaci pozemkového spolku Žabí ráj bylo vytvořeno propagační video o lokalitách pozemkového spolku. Bylo proto uskutečněno upgrade softwaru střižny Sony Vegas 8 Pro na Sony Vegas 16 Pro a tedy zakoupena nová střižna.

Byly uspořádány dvě exkurze na lokality Žabího ráje a to na Prachovské sedlo a tůň Apel. Exkurze vedli lektoři  botanik RNDr. Petr Petřík a herpetolog RNDr. Martin Šandera.

Všechny účetní doklady k projektu jsou uloženy v účetnictví Muzea přírody Český ráj a označeny číslem smlouvy.  Protože náklady u přístřešku Gutta a u střižny byly při pořízení vyšší než předpokládané v době podání žádosti, byl rozdíl uhrazen z vlastních zdrojů.  Přiložená faktura je vystavena na částku 47 881 Kč uvedenou ve Smlouvě o dílo.


Kalendář akcí

předchozí měsíc Únor 2024 další měsíc
Po Út St Čt So Ne
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
     
24. 2. 2024

1866 oline hra 2024

V sobotu 24. února 2024 od 19:00 klikni na odkaz na četovou místnost a zahraj si s ostatními hru.
https://meet.google.com/pcd-icfz-ofe
Hra obsahuje různě těžké otázky, kdy budete poznávat armády, zajímavosti, města, hodnosti, bitvy a data a mnoho dalšího.
Jak to funguje?
Na výzvu v četu se budete moci přihlásit na výběr otázky, za kolik bodů otázku chcete.
Kdo bude vybrán, je určeno časem reakce. Přednost ale mají ti, kdo nemají žádné body, nebo jich mají nejméně. Pokud bude otázka zodpovězena správně, bude dotyčnému zapsán příslušný počet bodů.
Už v okamžiku, kdy se zobrazí otázka, mohou se na ni prostřednictvím četu hlásit další. Pokud dotyčný odpoví špatně, možnost dostanou ti, kteří se přihlásili po něm a to v pořadí, ve kterém se přihlásili.
Pokud budou zodpovězeny všechny otázky v kategorii, otevře se bonusová otázka, která je za zvýšený počet bodů.
Hru vyhrává ten, komu se povede získat nejvyšší počet bodů.
Poučné bývá hru i jen sledovat, určitě se dozvíte mnoho zajímavého!